Przemyska Biblioteka Publiczna im. Ignacego Krasickiego

Nowo zakupione książki w Filii nr 8 PBP

8 stycznia 2021

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty nowości wydawniczych Filii nr 8 (ul. bp. J. Glazera 9). Wśród nich znajdziemy między innymi następujące pozycje:

 

Agnieszka Maciąg, Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach, Wydawnictwo Otwarte, Kraków 2020.

Znakomity poradnik, jak podejmować ryzyko i odkrywać ukryte wewnątrz siebie skarby. Autorka podpowiada, w jaki sposób zarządzać swoimi lękami i dbać o tych, którzy są w złej sytuacji życiowej. To książka bardzo potrzebna w trudnych czasach pandemii, gdyż ukazuje, że nawet w obliczu trudnych sytuacji można stać się silną i szczęśliwą.

 

 

Piotr Milewski, Transsyberyjska. Drogą żelazną przez Rosję i dalej, Świat Książki, Warszawa 2020.

Najważniejsze, gdy dociera się do końca jednej drogi, to dostrzec początek następnej – czytamy w najnowszej książce Piotra Milewskiego. Autor zabiera nas w ekscytującą podróż blisko 10 000 kilometrów po torach. Opowiada historię kolei transsyberyjskiej, odwiedzanych po trasie miast i miasteczek, spotykanych tam ludzi. Lektura tej książki sprawia, że chce się poczuć na własnej skórze, jak to jest podróżować słynną trasą.

 

 

Rachel Roth, Przysięgnij, że opowiesz, Wydawnictwo RM, Warszawa 2020.

Bez wątpienia książka Racheli Roth należy do literatury trudnej, nacechowanej poważnym ładunkiem osobistym i emocjonalnym. Poznajemy w niej młodą żydówkę, urodzoną na warszawskiej Pradze, która opowiada swoją historię z czasów Holokaustu. Wspomina stołeczne getto, walki powstańcze i obozy, w których przyszło jej żyć.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-01-08
Data publikacji:2021-01-08
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:104