Ferie zimowe 2021 z Przemyską Biblioteką Publiczną

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
4 stycznia 2021

Ferie zimowe już trwają! Z tej okazji Przemyska Biblioteka Publiczna proponuje dzieciom i całym rodzinom udział w wydarzeniach czytelniczych. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Miłośnikom książek proponujemy zimową zabawę czytelniczą LITERACKIE BINGO, w której młodzi czytelnicy w wieku 7-16 czytają książki według wybranych tematów i wypełniają kartę bingo. Maluchy do lat 6 czytają z rodzicami. Celem zabawy jest przeczytanie jak największej liczby książek i wypełnienie wszystkich pól planszy według zadanych w karcie tematów.

Z kolei miłośnikom klocków LEGO zaplanowaliśmy LEGO CHALLENGE - baśniowe wyzwanie, w którym dzieci w wieku 6-13 lat mogą zostać architektami literackich budowli i zdobyć nagrody. Głównym zadaniem challenge'u jest zbudowanie z własnych klocków LEGO budowli (zamku, pałacu, domku), dla której inspiracją będzie przeczytany tekst literacki dla dzieci (np. pałacu Królowej Śniegu na podstawie baśni H.Ch. Andersena).

Wszystkich zainteresowanych: quizami, zagadkami, puzzlami - dzieci i rodziców - zapraszamy do udziału w zimowych zabawach online. Dla pierwszych dziesięciu osób, które zamieszczą komentarz na naszym profilu facebookowym i podzielą się w nim swoimi opiniami na temat zabaw online, przewidziano upominki.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Ferie zimowe

    Ferie zimowe

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-01-04
Data publikacji:2021-01-04
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:K.Soja
Liczba odwiedzin:1444