Zapraszamy na spotkanie autorskie ze Stefanem Dardą

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
19 października 2021

Przemyska Biblioteka Publiczna im. Ignacego Krasickiego zaprasza na spotkanie autorskie ze Stefanem Dardą, które odbędzie się 21 października o godz. 17.30 w siedzibie głównej biblioteki przy ul. Grodzkiej 8. Spotkanie poprowadzi red. Hubert Lewkowicz.  

Stefan Darda (ur. 1972 r. w Tomaszowie Lubelskim) to autor powieści i opowiadań z gatunku literatury grozy i fantastyki. Zadebiutował powieścią „Dom na wyrębach” (Videograf II, 2008). Jego utwory nominowane były m.in. do Nagrody im. Janusza A. Zajdla, najważniejszej polskiej nagrody literackiej dla twórców fantastyki. W 2015 r. pisarz otrzymał Nagrodę Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego za zbiór „Opowiem ci mroczną historią”. Od 1998 r. Stefan Darda mieszka w Przemyślu, który uważa za jedno z najpiękniejszych miast w Polsce.

Na spotkaniu w Przemyskiej Bibliotece Publicznej pisarz będzie promował dwie powieści wydane w 2020 r.: „Cymanowski chłód” (napisaną wspólnie z Magdaleną Witkiewicz, Wydawnictwo Filia) oraz „Jedna krew” (Wydawnictwa Videograf).

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Zapraszamy na spotkanie autorskie ze Stefanem Dardą

    Zapraszamy na spotkanie autorskie ze Stefanem Dardą

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-10-19
Data publikacji:2021-10-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:104