Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym wraz z opiekunami do udziału w mobilnej grze „Dziwne kaczątko”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
2 sierpnia 2022

W ramach „Bajkowych wakacji” 6 sierpnia br. o godz. 11.00 w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się premiera mobilnej gry „Dziwne kaczątko”, która jest swobodną adaptacją baśni Hansa Christiana Andersena „Brzydkie kaczątko”.

Tak jak w klasycznej baśni głównym bohaterem jest kaczątko, które czuje się inne, gorsze od swojego rodzeństwa, a pozostali mieszkańcy podwórka dają mu odczuć, że nie jest wśród nich mile widziane. Kaczątko ucieka więc od nich, a po kilku miesiącach, podczas których poznaje inne zwierzęta, zdobywa doświadczenia i dojrzewa, okazuje się, że bardzo się zmieniło.

Gra przeznaczona jest dla osób w każdym wieku, które chcą zagłębić się w świat baśni, dobrze się bawić i przy okazji czegoś nauczyć.

Dobrze poinformowany narrator przedstawi Ci zwierzęta, które towarzyszyły kaczątku w jego przygodach. Będziesz musiał odpowiedzieć na pytania dotyczące natury. Masz także szansę wykazać się kreatywnością podczas robienia zdjęć czy napisania wiersza, za te zadania komisja oceniająca przyzna Ci dodatkowe punkty. Wierzymy, że świetnie poradzisz sobie z tymi zadaniami!!!

Za każde z nich otrzymasz punkty. Dla pierwszych pięciu osób z najwyższą liczbą punktów przewidziane są atrakcyjne nagrody. Dlatego też poprosimy Cię, byś na początku gry podał swoje imię, a na końcu – adres e-mail, byśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Czekamy na Ciebie i życzymy powodzenia!

Uwaga! Warunkiem wzięcia udziału w grze jest posiadanie smartfona z dostępem do internetu.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym wraz z opiekunami do udziału w mobilnej grze „Dziwne kaczątko”

    Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym wraz z opiekunami do udziału w mobilnej grze „Dziwne kaczątko”

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-08-02
Data publikacji:2022-08-02
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:M.M.
Liczba odwiedzin:657