BIBLIOTEKA TO NIE TYLKO KSIĄŻKA

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
17 stycznia 2017

Przemyska Biblioteka Publiczna  w roku szkolnym 2016/2017 w ramach kontynuacji współpracy z Ośrodkiem  Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Przemyślu rozpoczeła kolejny cykl zajęć pt. Biblioteka to nie tylko książka.

Zajęcia, przygotowanie przez pracownika Działu Informacyjno-Bibliograficznego Alicję Kunert obejmowały 3 spotkania. 17 i 19 października 2016 r. bibliotekę odwiedzili najstarsi wychowankowie Ośrodka, którzy rywalizowali w grze Kinect Sports Rivals na Xbox One dostępnym  w Mediatece PBP. Rozegrany został Turniej
w kategorii kręgle. Rywalizacja była zacięta i jak zawsze pomocni byli opiekunowie. Zmagania wygrali Robert Chuchra i Piotr Dobrowolski. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Specjalną nagrodą dla uczestników był udział Pań opiekunek w grze Dance Central, gdzie zaprezentowały swoje umiejętności taneczne.

Kolejne spotkanie w Mediatece odbyło się 8 grudnia 2016 r. i dedykowane było najmłodszym wychowankom. Tematem zajęć była postać Świętego Mikołaja i  zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Dzieci obejrzały fragmenty pięknej czytanej Bajki o Świętym Mikołaju oraz zrobiły renifery ze słodkim noskiem. Odwiedziły także Dział dla Dzieci, gdzie obejrzały wystawę i książki poświęcone omawianej tematyce. Bardzo dziękujemy za udane
i pełne wrażeń spotkania życząc cudownych, radosnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia. Do zobaczenia na kolejnych zajęciach w Nowym Roku.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Biblioteka to nie tylko książka

    Biblioteka to nie tylko książka

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-01-17
Data publikacji:2017-01-17
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:2271