Przemyska Biblioteka Publiczna im. Ignacego Krasickiego

Zapraszamy na spotkanie autorskie ze Stefanem Dardą

19 października 2021

Przemyska Biblioteka Publiczna im. Ignacego Krasickiego zaprasza na spotkanie autorskie ze Stefanem Dardą, które odbędzie się 21 października o godz. 17.30 w siedzibie głównej biblioteki przy ul. Grodzkiej 8. Spotkanie poprowadzi red. Hubert Lewkowicz.  

Stefan Darda (ur. 1972 r. w Tomaszowie Lubelskim) to autor powieści i opowiadań z gatunku literatury grozy i fantastyki. Zadebiutował powieścią „Dom na wyrębach” (Videograf II, 2008). Jego utwory nominowane były m.in. do Nagrody im. Janusza A. Zajdla, najważniejszej polskiej nagrody literackiej dla twórców fantastyki. W 2015 r. pisarz otrzymał Nagrodę Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego za zbiór „Opowiem ci mroczną historią”. Od 1998 r. Stefan Darda mieszka w Przemyślu, który uważa za jedno z najpiękniejszych miast w Polsce.

Na spotkaniu w Przemyskiej Bibliotece Publicznej pisarz będzie promował dwie powieści wydane w 2020 r.: „Cymanowski chłód” (napisaną wspólnie z Magdaleną Witkiewicz, Wydawnictwo Filia) oraz „Jedna krew” (Wydawnictwa Videograf).

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Zapraszamy na spotkanie autorskie ze Stefanem Dardą

    Zapraszamy na spotkanie autorskie ze Stefanem Dardą

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-10-19
Data publikacji:2021-10-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:202