Przemyska Biblioteka Publiczna im. Ignacego Krasickiego

Imprezy tematyczne dla dzieci

Artykuły

Piknik rodzinny promujący projekt „Cyfrowe GOKi w podregionie przemyskim”

12 sierpnia 2021
Przejdź do - Piknik rodzinny promujący projekt „Cyfrowe GOKi w podregionie przemyskim”

10 sierpnia 2021 r. na placu przed siedzibą główną Przemyskiej Biblioteki Publicznej odbył się piknik rodzinny promujący projekt  pn. „Cyfrowe GOKi w podregionie przemyskim”, zorganizowany przez Fundację VCC oraz naszą instytucję. W ramach tego projektu biblioteka od marca bieżącego roku koordynowała warsztaty kompetencji cyfrowych online dla dzieci i młodzieży w wieku 10–18 lat z terenu gminy Przemyśl, prowadzone przez wykwalifikowanego trenera Pawła Krzemienia.

Czytaj więcej o: Piknik rodzinny promujący projekt „Cyfrowe GOKi w podregionie przemyskim”

Bajkowe powitanie lata z Przemyską Biblioteką Publiczną w filmowym skrócie

1 lipca 2021

W ubiegłą sobotę z przytupem powitaliśmy lato. Było gwarno, wesoło i kreatywnie. Po prostu bajkowo! Sami się przekonajcie! Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że z równą energią pożegnamy lato, ale tymczasem cieszmy się nim jak najdłużej.
#wielkiczlowiekwbibliotece

Bajkowe powitanie lata z Przemyską Biblioteką Publiczną #wielkiczlowiekwbibliotece

29 czerwca 2021
Przejdź do - Bajkowe powitanie lata z Przemyską Biblioteką Publiczną #wielkiczlowiekwbibliotece

W sobotę, 26 czerwca, siedzibę Przemyskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Grodzkiej 8 opanowały dzieci, które wraz z opiekunami uczestniczyły w wydarzeniach animacyjno-czytelniczych pod nazwą „Bajkowe powitanie lata”. I nawet chwilami kapryśna pogoda nie zdołała popsuć fantastycznej zabawy, jaką w tym dniu dla najmłodszych przygotowali pracownicy biblioteki.

Czytaj więcej o: Bajkowe powitanie lata z Przemyską Biblioteką Publiczną #wielkiczlowiekwbibliotece

Ferie zimowe 2021 z Przemyską Biblioteką Publiczną

4 stycznia 2021
Przejdź do - Ferie zimowe 2021 z Przemyską Biblioteką Publiczną

Ferie zimowe już trwają! Z tej okazji Przemyska Biblioteka Publiczna proponuje dzieciom i całym rodzinom udział w wydarzeniach czytelniczych. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Czytaj więcej o: Ferie zimowe 2021 z Przemyską Biblioteką Publiczną

Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część pierwsza)

1 czerwca 2020
Przejdź do - Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część pierwsza)

Z okazji XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, który w tym roku przebiega pod hasłem „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach”, chcielibyśmy zaprezentować Państwu nasze propozycje lektur do wspólnego, rodzinnego czytania. Od dziś do soboty każdego dnia będziemy polecać jedną książkę dla dzieci o tematyce zwierzęcej dostępną w Dziale dla Dzieci i Młodzieży Przemyskiej Biblioteki Publicznej.

Czytaj więcej o: Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część pierwsza)

Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część druga)

2 czerwca 2020
Przejdź do - Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część druga)

W ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, przebiegającego pod hasłem „Cała Polska czyta o zwierzętach”, serdecznie polecamy Państwu kolejną pozycję z naszych zbiorów, której bohaterem jest zwierzę. Dziś będzie to książeczka o pewnej foczce o imieniu Klifka.

Czytaj więcej o: Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część druga)

Bibliotekarze czytają dzieciom „Bajki” Ignacego Krasickiego

3 czerwca 2020

W związku z trwającym właśnie XIX Ogólnopolskim Tygodniem Czytania Dzieciom, który przebiega pod hasłem „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach”, przygotowaliśmy dla Państwa coś specjalnego.

Czytaj więcej o: Bibliotekarze czytają dzieciom „Bajki” Ignacego Krasickiego

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-03-29
Data publikacji:2018-03-29
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:6323