Spotkania autorskie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przemyskie Spotkania z Literaturą Grozy

24 listopada 2022
Przejdź do - Przemyskie Spotkania z Literaturą Grozy

19 listopada 2022 r. dyrektor Przemyskiej Biblioteki Publicznej im. Ignacego Krasickiego dr Maciej Waltoś otworzył Przemyskie Spotkania z Literaturą Grozy, zorganizowane w tym roku po raz pierwszy, przedstawił agendę wydarzenia, przywitał zaproszonych gości oraz publiczność. W mieście, w którym tworzył i pracował Stefan Grabiński, jeden z ważniejszych przedstawicieli gatunku, liczne grono wielbicieli mogło zarówno wysłuchać prelekcji dotyczących historii polskiego horroru, jego związków z innymi rodzajami działań artystycznych, jak i uczestniczyć w spotkaniach z autorami tworzącymi powieści mieszczące się w spektrum literatury grozy.

Czytaj więcej o: Przemyskie Spotkania z Literaturą Grozy

Zapraszamy uczniów klas II–IV na spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką, promujące książkę „Czarodziejka osobliwa. Opowieść o Marii Konopnickiej”

4 grudnia 2022
Przejdź do - Zapraszamy uczniów klas II–IV na spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką, promujące książkę „Czarodziejka osobliwa. Opowieść o Marii Konopnickiej”

Przemyska Biblioteka Publiczna zaprasza uczniów klas II–IV na spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką, promujące książkę „Czarodziejka osobliwa. Opowieść o Marii Konopnickiej”. Odbędzie się ono 8 grudnia 2022 r. o godz. 10.00 w siedzibie głównej biblioteki przy ul. Grodzkiej 8.

Czytaj więcej o: Zapraszamy uczniów klas II–IV na spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką, promujące książkę „Czarodziejka osobliwa. Opowieść o Marii Konopnickiej”

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Arturem Urbanowiczem, promujące powieść „Deman”

18 listopada 2022
Przejdź do - Zapraszamy na spotkanie autorskie z Arturem Urbanowiczem, promujące powieść „Deman”

Przemyska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Arturem Urbanowiczem, promujące powieść „Deman”. Odbędzie się ono 19 listopada br. o godz. 16.00 w siedzibie głównej biblioteki przy ul. Grodzkiej 8 w ramach Przemyskich Spotkań z Literaturą Grozy.

Czytaj więcej o: Zapraszamy na spotkanie autorskie z Arturem Urbanowiczem, promujące powieść „Deman”

Zapraszamy na spotkanie autorskie ze Stefanem Dardą, promujące powieść „Przebudzenie zmarłego czasu. Druga gemma”

17 listopada 2022
Przejdź do - Zapraszamy na spotkanie autorskie ze Stefanem Dardą, promujące powieść „Przebudzenie zmarłego czasu. Druga gemma”

Przemyska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie ze Stefanem Dardą, promujące powieść „Przebudzenie zmarłego czasu. Druga gemma”. Odbędzie się ono 19 listopada br. o godz. 15.00 w siedzibie głównej biblioteki przy ul. Grodzkiej 8 w ramach Przemyskich Spotkań z Literaturą Grozy. Prowadzenie: red. Hubert Lewkowicz.

Czytaj więcej o: Zapraszamy na spotkanie autorskie ze Stefanem Dardą, promujące powieść „Przebudzenie zmarłego czasu. Druga gemma”

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Anną Musiałowicz, promujące powieść „Śnieg jeszcze czysty”

17 listopada 2022
Przejdź do - Zapraszamy na spotkanie autorskie z Anną Musiałowicz, promujące powieść „Śnieg jeszcze czysty”

Przemyska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Anną Musiałowicz, promujące powieść „Śnieg jeszcze czysty”. Odbędzie się ono 19 listopada br. o godz. 14.00 w siedzibie głównej biblioteki przy ul. Grodzkiej 8 w ramach Przemyskich Spotkań z Literaturą Grozy. Prowadzenie: Monika Maziarz.

Czytaj więcej o: Zapraszamy na spotkanie autorskie z Anną Musiałowicz, promujące powieść „Śnieg jeszcze czysty”

Zapraszamy na prelekcję Krzysztofa Sałdana „Polski horror w grach komputerowych, planszowych i fabularnych”

16 listopada 2022
Przejdź do - Zapraszamy na prelekcję Krzysztofa Sałdana „Polski horror w grach komputerowych, planszowych i fabularnych”

Przemyska Biblioteka Publiczna zaprasza na prelekcję Krzysztofa Sałdana „Polski horror w grach komputerowych, planszowych i fabularnych”. Odbędzie się ona 19 listopada br. o godz. 13.00 w siedzibie głównej biblioteki przy ul. Grodzkiej 8 w ramach Przemyskich Spotkań z Literaturą Grozy.

Czytaj więcej o: Zapraszamy na prelekcję Krzysztofa Sałdana „Polski horror w grach komputerowych, planszowych i fabularnych”

Zapraszamy na prelekcję dr. Krzysztofa Grudnika „Polski Lovecraft? Specyfika grozy Stefana Grabińskiego”

14 listopada 2022
Przejdź do - Zapraszamy na prelekcję dr. Krzysztofa Grudnika „Polski Lovecraft? Specyfika grozy Stefana Grabińskiego”

Przemyska Biblioteka Publiczna zaprasza na prelekcję dr. Krzysztofa Grudnika „Polski Lovecraft? Specyfika grozy Stefana Grabińskiego”. Odbędzie się ona 19 listopada br. o godz. 12.00 w siedzibie głównej biblioteki przy ul. Grodzkiej 8 w ramach Przemyskich Spotkań z Literaturą Grozy.

Czytaj więcej o: Zapraszamy na prelekcję dr. Krzysztofa Grudnika „Polski Lovecraft? Specyfika grozy Stefana Grabińskiego”

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-06-06
Data publikacji:2015-06-06
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:20660