Imprezy tematyczne dla dzieci

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Ferie zimowe 2021 z Przemyską Biblioteką Publiczną

4 stycznia 2021
Przejdź do - Ferie zimowe 2021 z Przemyską Biblioteką Publiczną

Ferie zimowe już trwają! Z tej okazji Przemyska Biblioteka Publiczna proponuje dzieciom i całym rodzinom udział w wydarzeniach czytelniczych. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Czytaj więcej o: Ferie zimowe 2021 z Przemyską Biblioteką Publiczną

Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część pierwsza)

1 czerwca 2020
Przejdź do - Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część pierwsza)

Z okazji XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, który w tym roku przebiega pod hasłem „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach”, chcielibyśmy zaprezentować Państwu nasze propozycje lektur do wspólnego, rodzinnego czytania. Od dziś do soboty każdego dnia będziemy polecać jedną książkę dla dzieci o tematyce zwierzęcej dostępną w Dziale dla Dzieci i Młodzieży Przemyskiej Biblioteki Publicznej.

Czytaj więcej o: Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część pierwsza)

Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część druga)

2 czerwca 2020
Przejdź do - Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część druga)

W ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, przebiegającego pod hasłem „Cała Polska czyta o zwierzętach”, serdecznie polecamy Państwu kolejną pozycję z naszych zbiorów, której bohaterem jest zwierzę. Dziś będzie to książeczka o pewnej foczce o imieniu Klifka.

Czytaj więcej o: Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część druga)

Bibliotekarze czytają dzieciom „Bajki” Ignacego Krasickiego

3 czerwca 2020

W związku z trwającym właśnie XIX Ogólnopolskim Tygodniem Czytania Dzieciom, który przebiega pod hasłem „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach”, przygotowaliśmy dla Państwa coś specjalnego.

Czytaj więcej o: Bibliotekarze czytają dzieciom „Bajki” Ignacego Krasickiego

Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część trzecia)

3 czerwca 2020
Przejdź do - Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część trzecia)

W trwającym właśnie, XIX Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom prezentujemy Państwu kolejną pozycję z naszych zbiorów dotyczącą zwierząt. Tym razem polecamy książkę dla najmłodszych dzieci pt. Kicia Kocia i straszna burza autorstwa Anity Głowińskiej, należącą do serii, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. 

Czytaj więcej o: Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część trzecia)

Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część czwarta)

4 czerwca 2020
Przejdź do - Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część czwarta)

Królik Franek to kolejny już zwierzęcy bohater, którego chcemy przedstawić Państwu w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, przebiegającego pod hasłem „Cała Polska czyta o zwierzętach”.

Czytaj więcej o: Bibliotekarze polecają książki o zwierzętach w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom (część czwarta)

Bibliotekarze czytają dzieciom „Psierociniec” Agaty Widzowskiej

4 czerwca 2020

W ramach trwającego właśnie XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, któremu przyświeca hasło „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach”, prezentujemy Państwu kolejny filmik, na którym pracownicy Przemyskiej Biblioteki Publicznej czytają dzieciom.

Czytaj więcej o: Bibliotekarze czytają dzieciom „Psierociniec” Agaty Widzowskiej

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-03-29
Data publikacji:2018-03-29
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:4975