Jesteś tutaj: Start / Aktualności / Konkursy

Konkursy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zapraszamy młodzież do udziału w Konkursie na Prezentację Multimedialną „Literatura i sztuka polska wobec odzyskania niepodległości”

6 listopada 2018
Przejdź do - Zapraszamy młodzież do udziału w Konkursie na Prezentację Multimedialną „Literatura i sztuka polska wobec odzyskania niepodległości”

Przemyska Biblioteka Publiczna oraz przemyski Oddział Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich zapraszają uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych miasta i powiatu przemyskiego do udziału w Konkursie na Prezentację Multimedialną „Literatura i sztuka polska wobec odzyskania niepodległości”.

Czytaj więcej o: Zapraszamy młodzież do udziału w Konkursie na Prezentację Multimedialną „Literatura i sztuka polska wobec odzyskania niepodległości”

Podsumowanie Konkursu dla Dzieci i Młodzieży „Superczytelnik Wakacji 2018"

9 października 2018
Przejdź do - Podsumowanie Konkursu dla Dzieci i Młodzieży „Superczytelnik Wakacji 2018"

5 października 2018 r. w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbyło się podsumowanie Konkursu dla Dzieci i Młodzieży „Superczytelnik Wakacji 2018”.  W konkursie tym oceniana była liczba przeczytanych książek w terminie od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 r.

Czytaj więcej o: Podsumowanie Konkursu dla Dzieci i Młodzieży „Superczytelnik Wakacji 2018"

Zapraszamy dzieci klas 2–3 szkół podstawowych do udziału w Międzyszkolnym Konkursie dla Dzieci "Proszę Państwa, oto Miś"

18 października 2018
Przejdź do - Zapraszamy dzieci klas 2–3 szkół podstawowych do udziału w Międzyszkolnym Konkursie dla Dzieci "Proszę Państwa, oto Miś"

Przemyska Biblioteka Publiczna zaprasza uczniów klas drugich i trzecich szkół podstawowych w Przemyślu i powiecie przemyskim do udziału w Międzyszkolnym Konkursie dla Dzieci "Proszę Państwa, oto Miś”, który odbędzie się 8 listopada 2018 r. o godz. 9.00 w PBP. Jednocześnie informujemy, że termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu został przedłużony do 24 października br.

Spotkanie autorskie z pisarzem i ilustratorem Pawłem Wakułą oraz podsumowanie Konkursu Plastycznego „Czarodzieje dziecięcej wyobraźni"

15 czerwca 2018
Przejdź do - Spotkanie autorskie z pisarzem i ilustratorem Pawłem Wakułą oraz podsumowanie Konkursu Plastycznego „Czarodzieje dziecięcej wyobraźni"

13 czerwca 2018 r. w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie z pisarzem i ilustratorem książek dla dzieci Pawłem Wakułą. Jak sam pisarz stwierdził, spotkanie było dla niego większym wyzwaniem niż zwykle, bo uczestniczyły w nim dzieci, które nie tylko przeczytały książki, ale i narysowały do nich ilustracje. Zdecydowana większość dzieci spośród blisko 100 uczestników spotkania to autorzy prac drugiej edycji Konkursu Plastycznego „Czarodzieje dziecięcej wyobraźni – Paweł Wakuła”.

Czytaj więcej o: Spotkanie autorskie z pisarzem i ilustratorem Pawłem Wakułą oraz podsumowanie Konkursu Plastycznego „Czarodzieje dziecięcej wyobraźni"

Konkurs Recytatorski dla Dzieci im. Urszuli Kozłowskiej „Tęczowe rymy"

8 czerwca 2018
Przejdź do - Konkurs Recytatorski dla Dzieci im. Urszuli Kozłowskiej „Tęczowe rymy"

6 czerwca 2018 r. w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbył się Konkurs Recytatorski dla Dzieci im. Urszuli Kozłowskiej „Tęczowe rymy”. W związku z tym, że wydarzenie to odbywało się w czasie trwania XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, konkurs rozpoczęto wspólnym czytaniem „Lokomotywy” Juliana Tuwima przez bibliotekarzy, nauczycieli i rodziców zgromadzonych w Dziale dla Dzieci i Młodzieży.

Czytaj więcej o: Konkurs Recytatorski dla Dzieci im. Urszuli Kozłowskiej „Tęczowe rymy"

Konkurs Recytatorski dla Dzieci i Młodzieży „Horyzont słowa” 2018

29 maja 2018
Przejdź do - Konkurs Recytatorski dla Dzieci i Młodzieży „Horyzont słowa” 2018

8 maja 2018 r. w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbył się pierwszy Konkurs Recytatorski dla Dzieci i Młodzieży „Horyzont słowa”.

Czytaj więcej o: Konkurs Recytatorski dla Dzieci i Młodzieży „Horyzont słowa” 2018

Podsumowanie II Wiosennego Konkursu na Recenzję „Dowolność czytania" 2018

10 maja 2018
Przejdź do - Podsumowanie II Wiosennego Konkursu na Recenzję „Dowolność czytania" 2018

9 maja 2018 r. w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbyło się podsumowanie II Wiosennego Konkursu na Recenzję, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Dowolność czytania”. Konkurs, trwający od 12 marca do 24 kwietnia br., skierowany był do młodzieży szkolnej i dorosłych z Przemyśla i powiatu przemyskiego, a warunkiem uczestnictwa w nim było dostarczenie niepublikowanej wcześniej i nienagradzanej w innych konkursach recenzji wybranej książki.

Czytaj więcej o: Podsumowanie II Wiosennego Konkursu na Recenzję „Dowolność czytania" 2018

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-06-06
Data publikacji:2015-06-06
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:9780