Wydarzenia okolicznościowe

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Wręczenie Przemyskiej Bibliotece Publicznej II nagrody w ogólnopolskim konkursie „Mistrz Promocji Czytelnictwa 2021”

2 czerwca 2022
Przejdź do - Wręczenie Przemyskiej Bibliotece Publicznej II nagrody w ogólnopolskim konkursie „Mistrz Promocji Czytelnictwa 2021”

27 maja 2022 r., podczas Targów Książki w Warszawie, uhonorowano laureatów konkursów Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, w tym ogólnopolskiego konkursu „Mistrz Promocji Czytelnictwa 2021”, w którym II miejsce przypadło Przemyskiej Bibliotece Publicznej. W imieniu instytucji nagrodę z rąk dr Barbary Budyńskiej, p.o. przewodniczącej SBP, odebrali dr Maciej Waltoś, dyrektor PBP i Katarzyna Bednarz-Soja, kierownik Działu Informacyjno-Bibliograficznego oraz Działu dla Dzieci i Młodzieży.

Czytaj więcej o: Wręczenie Przemyskiej Bibliotece Publicznej II nagrody w ogólnopolskim konkursie „Mistrz Promocji Czytelnictwa 2021”

II miejsce dla Przemyskiej Biblioteki Publicznej w ogólnopolskim konkursie „Mistrz Promocji Czytelnictwa 2021”

6 kwietnia 2022
Przejdź do - II miejsce dla Przemyskiej Biblioteki Publicznej w ogólnopolskim konkursie „Mistrz Promocji Czytelnictwa 2021”

Z wielką radością i satysfakcją informujemy Państwa, że Przemyska Biblioteka Publiczna zdobyła II miejsce w ogólnopolskim konkursie „Mistrz Promocji Czytelnictwa 2021”, organizowanym przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich w Warszawie. Jego celem jest popularyzacja działań bibliotek w całym kraju na rzecz upowszechniania czytelnictwa.

Czytaj więcej o: II miejsce dla Przemyskiej Biblioteki Publicznej w ogólnopolskim konkursie „Mistrz Promocji Czytelnictwa 2021”

Relacja filmowa z Narodowego Czytania „Moralności pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej w Przemyskiej Bibliotece Publicznej

9 września 2021

Serdecznie zachęcamy Państwa do obejrzenia relacji filmowej ze spotkania, które odbyło się 4 września br. w Przemyskiej Bibliotece Publicznej w ramach Narodowego Czytania „Moralności pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej.

Narodowe Czytanie „Moralności pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej w Przemyskiej Bibliotece Publicznej

7 września 2021
Przejdź do - Narodowe Czytanie „Moralności pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej w Przemyskiej Bibliotece Publicznej

Na lekturę tegorocznej, dziesiątej edycji Narodowego Czytania, ogólnopolskiej akcji propagującej obcowanie z klasyką literatury polskiej, prezydent RP Andrzej Duda wybrał „Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej.

Czytaj więcej o: Narodowe Czytanie „Moralności pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej w Przemyskiej Bibliotece Publicznej

Zapraszamy na Narodowe Czytanie „Moralności pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej

20 sierpnia 2021
Przejdź do - Zapraszamy na Narodowe Czytanie „Moralności pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej

Przemyska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w Narodowym Czytaniu „Moralności pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej, które odbędzie się 4 września br. o godz. 17.00 w siedzibie biblioteki przy ul. Grodzkiej 8.

Czytaj więcej o: Zapraszamy na Narodowe Czytanie „Moralności pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej

Filia nr 5 obchodzi Dzień Babci i Dzień Dziadka

19 stycznia 2021
Przejdź do - Filia nr 5 obchodzi Dzień Babci i Dzień Dziadka

Czytelnicy Filii nr 5 życzą wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji Ich święta wszelkiej pomyślności i nieustającej radości, samych pogodnych dni oraz dziękują za trud i ciężką pracę.

Przygotuj z nami laurki z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

19 stycznia 2021
Przejdź do - Przygotuj z nami laurki z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

21 stycznia świętujemy Dzień Babci, a 22 stycznia – Dzień Dziadka. Z tej okazji proponujemy naszym najmłodszym czytelnikom przygotowanie okolicznościowych laurek. Zachęcamy do ich wykonania zgodnie z poniższymi wskazówkami (instrukcja znajduje się także na kolejnych zdjęciach).

Czytaj więcej o: Przygotuj z nami laurki z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-03-23
Data publikacji:2019-03-23
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:6260