Spotkania autorskie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Jarosławem Kretem

28 września 2021
Przejdź do - Zapraszamy na spotkanie autorskie z Jarosławem Kretem

Przemyska Biblioteka Publiczna im. Ignacego Krasickiego oraz Dyskusyjny Klub Książki zapraszają na spotkanie autorskie z Jarosławem Kretem, które odbędzie się 28 września br. o godz. 17.00 w siedzibie głównej biblioteki przy ul. Grodzkiej 8.

Czytaj więcej o: Zapraszamy na spotkanie autorskie z Jarosławem Kretem

„Nietypowa baba” w Przemyskiej Bibliotece Publicznej – spotkanie z Anną Seniuk

27 lipca 2021
Przejdź do - „Nietypowa baba” w Przemyskiej Bibliotece Publicznej – spotkanie z Anną Seniuk

Znakomita aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Niezapomniana żona inżyniera Karwowskiego z serialu „Czterdziestolatek”. A przede wszystkim kobieta o niespożytej energii i wielkim poczuciu humoru. Anna Seniuk, bo o niej mowa, 23 lipca gościła w Przemyskiej Bibliotece Publicznej, gdzie promowała książkę „Nietypowa baba jestem”, w której po raz pierwszy tak otwarcie opowiedziała o życiu prywatnym, karierze i spełnianiu marzeń.

Czytaj więcej o: „Nietypowa baba” w Przemyskiej Bibliotece Publicznej – spotkanie z Anną Seniuk

14. Bieszczadzkie lato z książką – i rozmową

15 czerwca 2021
Przejdź do - 14. Bieszczadzkie lato z książką – i rozmową

To było prawdziwe święto rozmowy, anegdoty i literatury od kuchni. 11 i 12 czerwca w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbyły się aż cztery spotkania autorskie, których bohaterami byli: pisarz Łukasz Orbitowski, językoznawca prof. Jerzy Bralczyk, felietonista Michał Ogórek i rysownik Henryk Sawka oraz malarz i plakacista Rafał Olbiński. A to wszystko w ramach 14. Bieszczadzkiego Lata z Książką, festiwalu organizowanego przez Wydawnictwo Bosz, który na dobre zadomowił się nad Sanem.

Czytaj więcej o: 14. Bieszczadzkie lato z książką – i rozmową

Spotkanie autorskie online z Radosławem Rakiem

8 stycznia 2021

Spotkania autorskie online z pisarkami Barbarą Gawryluk i Lidią Miś oraz warsztaty z Katarzyną Kołodziej

21 października 2020
Przejdź do - Spotkania autorskie online z pisarkami Barbarą Gawryluk  i Lidią Miś oraz warsztaty z Katarzyną Kołodziej

W ramach II Festiwalu książki „Między pokoleniami", który odbywał się od 7 do 10 października br., trzy spotkania autorskie zostały przeprowadzone online. W taki sposób, przez cztery festiwalowe dni, z młodymi czytelnikami spotkały się: autorka książek dla najmłodszych dziennikarka i tłumaczka szwedzkiej literatury dziecięcej - Barbara Gawryluk, autorka książek dla dzieci, właścicielka rzeszowskiego wydawnictwa Dreams - Lidia Miś oraz pochodząca z Wrocławia ilustratorka książek dziecięcych - Katarzyna Kołodziej.

Czytaj więcej o: Spotkania autorskie online z pisarkami Barbarą Gawryluk i Lidią Miś oraz warsztaty z Katarzyną Kołodziej

- Pisarz jest zbieraczem opowieści, kanibalem, który żywi się opowieściami innych ludzi - spotkanie autorskie z Joanną Bator

17 października 2020
Przejdź do - - Pisarz jest zbieraczem opowieści, kanibalem, który żywi się opowieściami innych ludzi - spotkanie autorskie z Joanną Bator

7 października br. czytelnicy Przemyskiej Biblioteki Publicznej oraz członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki spotkali się z publicystką, dziennikarką i powieściopisarką Joanną Bator. Autorką „wałbrzyskiej trylogii”, w skład której wchodzi powieść „Ciemno, prawie noc” nagrodzona w 2013 r. Literacką Nagrodą „Nike” oraz reportaży o Japonii - kraju, którego jest wielbicielką.

Czytaj więcej o: - Pisarz jest zbieraczem opowieści, kanibalem, który żywi się opowieściami innych ludzi - spotkanie autorskie z Joanną Bator

Spotkania autorskie z pisarką dla dzieci Renatą Piątkowską

15 października 2020
Przejdź do - Spotkania autorskie z pisarką dla dzieci Renatą Piątkowską

8 października 2020 r. w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbyły się dwa spotkania autorskie z Renatą Piątkowską, zorganizowane w ramach II Festiwalu książki „Między pokoleniami”. Pisarka jest autorką ponad czterdziestu książek dla dzieci i laureatką najważniejszych nagród przyznawanych za twórczość dla najmłodszych, m.in. Literackiej Nagrody im Kornela Makuszyńskiego. Cztery książki Renaty Piątkowskiej zostały wpisane na „Złotą Listę” Fundacji ABC XXI „Cała Polska czyta dzieciom”, została również uhonorowana Orderem Uśmiechu.

Czytaj więcej o: Spotkania autorskie z pisarką dla dzieci Renatą Piątkowską

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-06-06
Data publikacji:2015-06-06
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:14867